Pieskový golf

Letné hry pre deti: 5 tipov na detské hry vonku a v prírode (časť 2.)

Letné mesiace sú pre deti vytúženým aj zaslúženým časom oddychu od školských povinností, nezabudnuteľných zážitkov a nekonečných hier. Opäť vám predstavujeme niekoľko nápadov, ako svoj repertoár letných hier tento rok osviežiť. (viac…)

>> Páči sa vám tento článok? Podeľte sa oň s priateľmi :)

Prečítať článok

E4000_2

Lopatky a vedierka? Tieto hračky do piesku ste možno ešte nevideli

Na vlastnej záhrade, ihrisku aj na slnečnej pláži. Nech už si vaše deti užívajú piesok kdekoľvek, určite patrí k ich najobľúbenejším aktivitám. Čo iné je také úžasne tvárne – raz sypké, inokedy pevné; v nekonečnom množstve tak, že je ho dosť pre každého; inšpiratívne pri zhmotňovaní tých najbujnejších výtvorov detskej fantázie..? Keď sa deti ponoria do hry v piesku, hodiny začnú plynúť akosi rýchlejšie. A často im ku šťastiu stačí len obyčajná lopatka či kýblik. Prečo im však hru trochu neozvláštniť a nespestriť? Na trhu je dnes množstvo inovatívnych hračiek do piesku, s ktorými sa dieťa nie len skvelo zabaví, ale aj niečo nové naučí. A určite sa s nimi dokážete vyblázniť aj spoločne. Dnes vám niektoré originálne hračky do piesku, o ktorých ste možno dosiaľ ani nepočuli, predstavíme. Sú z ponuky nemeckej značky Hape, ktorá patrí medzi popredných svetových producentov kvalitných a jedinečných hračiek. (viac…)

>> Páči sa vám tento článok? Podeľte sa oň s priateľmi :)

Prečítať článok

Because-dads-and-babies

Otcovia si svoj deň zaslúžia. Tu je 10 benefitov, ktoré deťom prinášajú a 5 hravých spôsobov, ako sa im odvďačiť

Význam materinskej lásky v živote dieťaťa nik nemôže spochybňovať. Sú však rovnako docenení aj otcovia? Aby sme si ich dôležitosť pripomenuli, oslavujeme každý rok 17. júna Medzinárodný deň otcov. Prinášame vám desať zaujímavých faktov, ktoré ste o ich prínose do života detí možno nevedeli. Ale tiež niekoľko tipov, ako v nich prebudiť „večné dieťa“ a zapojiť ich do spoločnej hry.  (viac…)

>> Páči sa vám tento článok? Podeľte sa oň s priateľmi :)

Prečítať článok

magna-1-of-13-3712126-1523268830

Hračkovaky, ktoré pomáhajú nielen pri upratovaní hračiek.

Určite to dôverne poznajú všetci rodičia. Neporiadok, ktorý dokážu deti urobiť rýchlosťou blesku, porozhadzované kocky v izbe a tá bolesť, keď na jednu z nich nechtiac stúpite! Navyše, deti majú na práci milión zaujímavejších činností, ako nudné a nezáživné upratovanie hračiek na svoje miesto. Ak aj vy hľadáte spôsob, ako dostať pod kontrolu porozhadzované hračky nielen v detskej izbičke, máme pre vás výborný tip. (viac…)

>> Páči sa vám tento článok? Podeľte sa oň s priateľmi :)

Prečítať článok

Gorjuss - Lunch Box - Lunch

Santoro: Londýnsky dizajn, ktorý zhmotňuje detskú fantáziu

Sú také rozmanité a predsa stačí jediný pohľad, aby ste ich rozpoznali. Bábiky, doplnky, školské potreby, tašky a darčekové predmety britskej značky Santoro nesú pečať nezameniteľného dizajnu Lucia a Meery Santorových, ktorí sa môžu pochváliť spoluprácou s filmovými štúdiami 20th Century Fox aj kráľovským šperkárstvom Jej Veličenstva. Vy však pre ich nápadité produkty do Los Angeles ani Londýna chodiť nemusíte. V bohatom zastúpení ich nájdete aj v sieti predajní Vnímavé Hračky a Toyeto.

(viac…)

>> Páči sa vám tento článok? Podeľte sa oň s priateľmi :)

Prečítať článok

Ako vybrať odrážadlo

Ako vybrať odrážadlo? 9 tipov, ktoré vám pomôžu správne sa rozhodnúť

Kvalitné odrážadlo pomáha rozvíjať motoriku, stabilitu, koordináciu pohybov a podporuje správne návyky chodenia u tých najmenších. Počas slnečných dní stačí jediný pohľad do ulíc či parkov a musí vám to byť hneď jasné – deti a kolesá, skrátka, patria k sebe!  Vybrať toho správneho „tátoša“ pre vášho juniora je však oveľa ťažšie, než sa môže na prvý pohľad zdať. Ak sa v záplave všemožných značiek, parametrov, funkcií a odporúčaní už tiež trochu strácate, tento článok je tu práve pre vás… (viac…)

>> Páči sa vám tento článok? Podeľte sa oň s priateľmi :)

Prečítať článok

4pcnyt5tSPHTZf2VL-vpEg~Velka-noc-malovanie-vajicok-kraslice-tradicie-dreamstime

Jar a deti: 5 tipov, ako si užiť Veľkonočné prázdniny

Jar síce oficiálne začala už 21. marca, väčšina z nás si ale jej nástup zrejme naplno uvedomuje až teraz, s príchodom Veľkej noci. Okrem všadeprítomných kvietkovo – kuriatkovo – zajačikových dekorácií za to môžu najmä prvé skutočne hrejivé slnečné lúče tohto roka, ktoré sú priam neodolateľnou pozvánkou k hrám a aktivitám na čerstvom vzduchu. Ako si ich s deťmi naplno vychutnať? A ako sa na jar naladiť, ak musíme predsa len sedieť doma? Máme pre vás niekoľko tipov. (viac…)

>> Páči sa vám tento článok? Podeľte sa oň s priateľmi :)

Prečítať článok