Because-dads-and-babies

Otcovia si svoj deň zaslúžia. Tu je 10 benefitov, ktoré deťom prinášajú a 5 hravých spôsobov, ako sa im odvďačiť

Význam materinskej lásky v živote dieťaťa nik nemôže spochybňovať. Sú však rovnako docenení aj otcovia? Aby sme si ich dôležitosť pripomenuli, oslavujeme každý rok 17. júna Medzinárodný deň otcov. Prinášame vám desať zaujímavých faktov, ktoré ste o ich prínose do života detí možno nevedeli. Ale tiež niekoľko tipov, ako v nich prebudiť „večné dieťa“ a zapojiť ich do spoločnej hry.  (viac…)

>> Páči sa vám tento článok? Podeľte sa oň s priateľmi :)

Prečítať článok

magna-1-of-13-3712126-1523268830

Hračkovaky, ktoré pomáhajú nielen pri upratovaní hračiek.

Určite to dôverne poznajú všetci rodičia. Neporiadok, ktorý dokážu deti urobiť rýchlosťou blesku, porozhadzované kocky v izbe a tá bolesť, keď na jednu z nich nechtiac stúpite! Navyše, deti majú na práci milión zaujímavejších činností, ako nudné a nezáživné upratovanie hračiek na svoje miesto. Ak aj vy hľadáte spôsob, ako dostať pod kontrolu porozhadzované hračky nielen v detskej izbičke, máme pre vás výborný tip. (viac…)

>> Páči sa vám tento článok? Podeľte sa oň s priateľmi :)

Prečítať článok

Gorjuss - Lunch Box - Lunch

Santoro: Londýnsky dizajn, ktorý zhmotňuje detskú fantáziu

Sú také rozmanité a predsa stačí jediný pohľad, aby ste ich rozpoznali. Bábiky, doplnky, školské potreby, tašky a darčekové predmety britskej značky Santoro nesú pečať nezameniteľného dizajnu Lucia a Meery Santorových, ktorí sa môžu pochváliť spoluprácou s filmovými štúdiami 20th Century Fox aj kráľovským šperkárstvom Jej Veličenstva. Vy však pre ich nápadité produkty do Los Angeles ani Londýna chodiť nemusíte. V bohatom zastúpení ich nájdete aj v sieti predajní Vnímavé Hračky a Toyeto.

(viac…)

>> Páči sa vám tento článok? Podeľte sa oň s priateľmi :)

Prečítať článok

Ako vybrať odrážadlo

Ako vybrať odrážadlo? 9 tipov, ktoré vám pomôžu správne sa rozhodnúť

Kvalitné odrážadlo pomáha rozvíjať motoriku, stabilitu, koordináciu pohybov a podporuje správne návyky chodenia u tých najmenších. Počas slnečných dní stačí jediný pohľad do ulíc či parkov a musí vám to byť hneď jasné – deti a kolesá, skrátka, patria k sebe!  Vybrať toho správneho „tátoša“ pre vášho juniora je však oveľa ťažšie, než sa môže na prvý pohľad zdať. Ak sa v záplave všemožných značiek, parametrov, funkcií a odporúčaní už tiež trochu strácate, tento článok je tu práve pre vás… (viac…)

>> Páči sa vám tento článok? Podeľte sa oň s priateľmi :)

Prečítať článok

4pcnyt5tSPHTZf2VL-vpEg~Velka-noc-malovanie-vajicok-kraslice-tradicie-dreamstime

Jar a deti: 5 tipov, ako si užiť Veľkonočné prázdniny

Jar síce oficiálne začala už 21. marca, väčšina z nás si ale jej nástup zrejme naplno uvedomuje až teraz, s príchodom Veľkej noci. Okrem všadeprítomných kvietkovo – kuriatkovo – zajačikových dekorácií za to môžu najmä prvé skutočne hrejivé slnečné lúče tohto roka, ktoré sú priam neodolateľnou pozvánkou k hrám a aktivitám na čerstvom vzduchu. Ako si ich s deťmi naplno vychutnať? A ako sa na jar naladiť, ak musíme predsa len sedieť doma? Máme pre vás niekoľko tipov. (viac…)

>> Páči sa vám tento článok? Podeľte sa oň s priateľmi :)

Prečítať článok

kids-apps

Technika je dobrý sluha, ale zlý pán. U detí to platí dvojnásobne

Deti a technika, to je dilema, ktorú skôr či neskôr rieši každý rodič. Patrí deťom do rúk tablet, herná konzola či smartfón? Odkedy, ako často a na ako dlho? Neexistujú žiadne precedensy – dnešné deti sú prvá generácia, ktorá vyrastá obklopená modernou “smart“ technológiou už od najútlejšieho detstva. Niet preto divu, že neraz tápeme pri rozhodovaní, do akej miery do života detí tieto prvky vpustiť. Prinášame vám niekoľko pohľadov na vec, ktoré vám pomôžu ujasniť si to. (viac…)

>> Páči sa vám tento článok? Podeľte sa oň s priateľmi :)

Prečítať článok

Globber-EVO-4in1

Kolobežky Globber sú svetová extra trieda. Nájdete ich už aj u nás!

Zimné radovánky už tento rok, zdá sa, máme definitívne za sebou. Najvyšší čas začať sa tešiť na tie jarné! Aby sme vás navnadili a dali vám mierny náskok v prípravách, predstavujeme vám novučičký prírastok v ponuke Vnímavých hračiek – úžasné kolobežky Globber, ktoré sa svojimi prémiovými jazdnými vlastnosťami, krásnym ergonomickým dizajnom a prvotriednymi materiálmi zaraďujú k absolútnej svetovej špičke. (viac…)

>> Páči sa vám tento článok? Podeľte sa oň s priateľmi :)

Prečítať článok