How-to-Not-Go-Overboard-Buying-Christmas-Gifts-for-Your-Kids

6 TIPOV NA „VNÍMAVÉ VIANOČNÉ DARČEKY“

Vianoce sa neúprosne blížia a vy ešte stále rozmýšľate nad tým, čím svoje detičky prekvapíte pod vianočným stromčekom?  Je veľmi dôležité vyberať starostlivo a vopred sa zamyslieť nad tým, čo vaše dieťa poteší. Pouvažujte nad jeho záľubami, vlastnosťami, radosťami a pokúste sa vybrať mu darček šitý na mieru. Keď príde ten pravý čas, čas rozbaľovania darčekov, chcete predsa vidieť radosť a iskričky v očiach, ktoré k Vianociam neodmysliteľne patria.

My dospelí, ktorí sme si už nejaké tie Vianoce zažili vieme, že sviatkami pohody a pokoja ich môžeme nazvať len ťažko. Koniec roka je totiž spájaný s náročným obdobím v práci, vypekaním vianočných koláčikov, veľkým vianočným upratovaním, neskutočným zhonom a zháňaním darčekov na poslednú chvíľu pod obrovským tlakom či stresom. Vianočné darčeky majú byť predsa vyberané s láskou a v pokoji. Preto si uvarte čajík, alebo voňavú kávu, pohodlne sa usaďte a pozrite si našu ponuku a tipy na vianočné darčeky pre vaše milované detičky. Sú originálne, zaujímavé, kreatívne a ak sa vám zapáčia, stačí len pár jednoduchých kliknutí myšou a o darčeky máte postarané!

Kuchynky – zahrajme sa na šéfkuchárov!

Krásna drevená kuchynka, ktorá deti nie len zabaví, ale aj podporí kreatívne myslenie a sociálnu hru detí. Nabáda deti k napodobňovacím a imaginárnym hrám  a podporuje fantáziu v rozprávaní príbehu. Kuchynku malého šéfkuchára môžete navyše doplniť o šikovné sady, vďaka ktorým si deti môžu pripraviť pizzu, šalát, alebo čokoľvek iné, podľa svojej chuti.  Zeleninka drží suchým zipsom, aby sa mohla krájať a cvičiť zručnosť kuchára. Čo viac potrebujete?

kuchynka-biela-rozkladacia kuchynka-biela-rozkladacia (1) hape3103

 

 

jedlo-na-krajanie

 

Guličková dráha Quadrilla – pre malých staviteľov

Malá, ale mocná – taká je táto jednoduchá verzia guľôčkovej dráhy Quadrilla s kruhovým objazdom, ktorý láka všetky zvedavé pohľady. Hoci je táto dráha prispôsobená schopnostiam začiatočníkov, nepreberné množstvo kompatibilných doplnkov jej ľahko pomôže prispôsobiť sa rastúcim ambíciám malých staviteľov.  Pozrite sa ako pri tom relaxuje Juraj Kemka so synom. :) Ak sa vám Guličková dráha zapáčila, zasúťažte si o ňu na našom Facebooku.


svietiaca-gulockova-draha-vesmirne-mesto 811V7EVY1FL._SY450_

 

Parádnice potešia Korálky Pop Arty

Malé aj veľké parádnice potešia farebné Korálky Pop Arty na nastrkovanie. Pospájaním rôznofarebných kúskov si vytvoríte vlastné originálne šperky, ale aj postavičky a zvieratká. Fantázii sa totiž medze nekladú! Korálky sú výnimočné vďaka svojim unikátnym tvarom, krásnym módnym farbám, vhodné sú na detské oslavy a rozvíjajú jemnú motoriku a kreativitu. Tie pod vianočným stromčekom určite nesmú chýbať!

koralky-pop-arty-na-nastrkovanie-300-ks

koralky-pop-arty-na-nastrkovanie-275-ks

Puzzle Svet zvierat – učenie zábavnou formou

Krásne puzzle s tematikou zvierat určite poteší všetky deti. Puzzle je ideálna vzdelávacia hračka, ktorá dovolí vašim deťom zamyslieť sa naozaj dôsledne, ale poslúži aj na rozvoj detskej fantázie. Krásne ilustrované puzzle Svet zvierat je navyše doplnené o postavičky zvierat, ktoré na poskladanej mape umiestnite tam, kde je typický ich výskyt. Vaše detičky si tak ani nestihnú všimnúť, že sa popri hre vlastne vzdelávajú a získavajú poznatky, ktoré v škole určite zužitkujú.  

bfgdsdcdc

Legendárni Monchichi potešia malých aj veľkých

Nestarnúci legendárni Mončiči sa tešia obľube po celom svete, ale aj u nás na Slovensku. Ani masový úspech a premenlivé módne trendy však neodklonili tvorcov od pôvodného dizajnu. Mončiči sú stále rovnako nežní a optimistickí aj dnes. Napokon, vedeli ste že Monchhichi znamená v preklade „môj drobček“?  My sme presvedčení, že tento roztomilý drobček je ideálnym tipom na darček nielen pre deti.

23031502_10155107749787379_1022829188916423981_n

moncici-mama-s-babatkom-ruzova

 

Odrážadlá Strider – skvelý predskokan prvého bicykla

Odrážadlo je detský bicykel bez pedálov a je vynikajúcou pomôckou pre učenie rovnováhy pri jazde. Deti, ktoré vedia jazdiť na dvojkolesovom odrážadle bez problémov prechádzajú na bicykel. Pomocné kolieska pritom vôbec nie sú potrebné. Nezabudnite ani na detskú prilbu pre vyššiu bezpečnosť a ďalšie doplnky ako zvončeky, blatníky, či tašky. Navyše na každé Strider odrážadlo si môžete namontovať lyže, ktoré ho premenia na dokonalú zimnú hračku. Tak hor sa na zimné športy naši malí kaskadéri. :)

22904623_10155110043522379_6946701231371844638_o

Veríme, že vám naše rady aspoň trošku pomôžu pri výbere toho správneho darčeka. Myslite však na to, že je jedno, aký veľký a drahý darček bude. Dôležité je, aby ste ho darovali zo srdca a s láskou. Len vtedy zanechá stopu v detských srdiečkach. :)

 

>> Páči sa vám tento článok? Podeľte sa oň s priateľmi :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>