Meiya-1

Ekologické kaučukové hračky pre najmenších

Ráno vykukne slniečko, začína sa nový deň a do sveta plného dobrodružstiev sa prebúdzajú nerozluční priatelia, roztomilé postavičky myška Meiya a sloník Alvin. Sú veselí, hraví, plní energie a vo svojom rozprávkovom svete zažívajú hromadu zábavy so svojimi kamarátmi zvieratkami.

Sú to naozaj nevšedné bytosti, o ktorých však nemusíte len čítať v rozprávkach. Vďaka pani Mano Sheriff zo Srí Lanky, ktorá je autorskou matkou postavičiek, sa s Meiyou a Alvinom môžu vaše deti aj reálne pohrať priamo vo svojej izbičke, či postieľke. Okrem toho, že sú skutočne nádherne prepracovaní, nesú so sebou posolstvo a filozofiu.

Meiya-Alvin-Mouse-Gift-set

Tvorcovia hračiek si zakladajú na úcte k životnému prostrediu, jeho rešpektovanie a uvedomenie si dôležitosti takéhoto správania. Je veľmi dôležité starať sa o prostredie našej planéty, ktorú pripravujeme pre budúce generácie. Musíme sa po všetkých stránkach snažiť robiť svet lepším pre naše deti.

A to je dôvod, prečo sú Meiya a Alvin stopercentne prírodnými a bezpečnými hračkami vyrobenými z gumy z kaučukového stromu a certifikovanej bavlny. Výplň tvoria recyklované PET fľaše, ktoré poskytujú alternatívu k prírodným materiálom. Navyše ich opätovným používaním šetríme energiu a znižujeme emisie skleníkových plynov. Hračky sú maľované ručne, plne bezpečnými farbami založenými na rastlinnej báze.

meiya_and_alvin_-_elephant_comfort_3

Vhodné sú pre novorodencov a menšie deti  nielen pre zábavu. Ideálnym pomocníkom sa totiž stávajú pri prerezávaní zúbkov. Obľúbené sú hlavne kvôli jemnučkému bavlnenému povrchu, jedinečnej vôni kaučuku, ktorá deti upokojuje a tiež vďaka zaujímavej chuti prírodnej gumy. Hračky sa ľahučko uchopia, rýchlo a ľahko sa udržujú v čistote.

Vďaka hračkám Meiya a Alvin nielenže rozviniete senzorické schopnosti svojich najmilších najmenších, prispejeme tiež k udržateľnosti životného prostredia. Urobme svet lepším, najskôr však začnime u seba.

Alvin-the-Elephant-Soft-Rattle

>> Páči sa vám tento článok? Podeľte sa oň s priateľmi :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>