magna-1-of-13-3712126-1523268830

Hračkovaky, ktoré pomáhajú nielen pri upratovaní hračiek.

Určite to dôverne poznajú všetci rodičia. Neporiadok, ktorý dokážu deti urobiť rýchlosťou blesku, porozhadzované kocky v izbe a tá bolesť, keď na jednu z nich nechtiac stúpite! Navyše, deti majú na práci milión zaujímavejších činností, ako nudné a nezáživné upratovanie hračiek na svoje miesto. Ak aj vy hľadáte spôsob, ako dostať pod kontrolu porozhadzované hračky nielen v detskej izbičke, máme pre vás výborný tip.

 

Hračkovak je perfektný organizér na doma. Je výborným riešením na skladovanie a upratovanie hračiek, veľa sa do neho zmestí a ľahko sa prenáša z izby do izby. Hračkovak  otvorte, nahádžte doňho  všetko potrebné, zatiahnite a hotovo! Po príchode stačí otvoriť a hra sa môže začať. Hračkovak nie je však len úložným boxom na hračky, môže sa z neho stať praktická podložka na hranie, cestovná taška, či ruksak pre deti.

Vďaka praktickému otváraniu do kruhu ľahko uvidíte jeho obsah bez nutnosti vysypania. Je vodovzdorný, ľahko sa čistí, je svetlostály a preto je ideálny nielen do detskej izby, ale aj na pláž, pieskovisko, či k bazénu. Deti tak môžu mať svoj „detský kútik“ stále so sebou.  Hračkovak ukrýva tajné vnútorné vrecko so zipsom, do ktorého si môžete uložiť ďalšie drobnosti. Navyše prirodzene nabáda deti k tomu, aby sa aktívne zapojili do upratovania a prevzali tak svoj podiel zodpovednosti.  Vďaka nápaditým hračkovakom s univerzálnym využitím budú mať vaše deti poriadok kedykoľvek a kdekoľvek, jednoducho a hlavne rýchlo.

 

Originálny dizajn, ktorý pomáha

Z túžby pomáhať a prepojiť detský svet s tým dospelým, vznikla v spolupráci s Juicy Monsters, humanitárnou organizáciou MAGNA a dizajnérkou a spoluzakladateľkou Vnímavých hračiek Veronikou Fodorovou unikátna edícia hračkovakov Cambodia.

Práve deti, s ktorými MAGNA v Kambodži pracuje, sú autormi jedinečných motívov na hračkovakoch. Nakreslili svoje obľúbené zvieratká z juhovýchodnej Ázie. Veronika detské kresby zasadila do typicky kambodžských ornamentov a farebnosti a výsledkom sú originálne vaky, ktoré skutočne pomáhajú.

Výťažok z každého predaného hračkovaku Cambodia  vo výške 1eura sa vráti naspäť do Kambodže, kde malí umelci žijú a prispeje tak k zlepšeniu kvality ich každodenných životov a tiež k liečbe detí so zákernou chorobou HIV/AIDS.

Hračkovaky si detailnejšie môžete pozrieť v našich predajniach Vnímavé hračky a Toyeto a tiež v internetovom obchode www.vnimavehracky.sk.

Bannery-kambodza-FB-800x800-II-714463-1523439239

32414803_1876475512411179_4786519774676910080_n

 

>> Páči sa vám tento článok? Podeľte sa oň s priateľmi :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>