Globber-EVO-4in1

Kolobežky Globber sú svetová extra trieda. Nájdete ich už aj u nás!

Zimné radovánky už tento rok, zdá sa, máme definitívne za sebou. Najvyšší čas začať sa tešiť na tie jarné! Aby sme vás navnadili a dali vám mierny náskok v prípravách, predstavujeme vám novučičký prírastok v ponuke Vnímavých hračiek – úžasné kolobežky Globber, ktoré sa svojimi prémiovými jazdnými vlastnosťami, krásnym ergonomickým dizajnom a prvotriednymi materiálmi zaraďujú k absolútnej svetovej špičke.

Inovatívne kolobežky, ktoré ovládli svet

Kolobežka, to je, skrátka, sloboda. Ľahučká, skladná, zábavná, nenáročná na údržbu aj samotnú jazdu, stala sa neoddeliteľnou súčasťou života malých aj veľkých po celom svete. Často je to vôbec prvá kolesová hračka, ktorú sa dieťa naučí ovládať. A neraz sa k nej s láskou vraciame aj my, dávno dospelí, aby nám tú detskú radosť a vzrušenie z jazdy opäť pripomenula.

globber-accessories-660x440

Ešte pred niekoľkými desaťročiami si pod kolobežkou bolo, prakticky, možné predstaviť len tú klasickú. Dvojkolesovú, kovovú, poháňanú výhradne vytrvalosťou detských nôžok. Dnes už z pestrého výberu dizajnov, konfigurácií, veľkostí a materiálov kolobežiek doslova prechádza zrak. Na trhu sú okrem dvojkolesových aj troj či štvorkolesové, z dreva, plastu aj kovov, s najrôznejšími funkciami a „vylepšovákmi“. Stále častejšie možno v uliciach vídať aj elektrické kolobežky, ktoré sú na kratšie cesty skvelou ekologickou aj ekonomickou náhradou automobilu. Aj tie, napokon, môžete nájsť v bohatom portfóliu značky Globber, ktorá dnes patrí k najobľúbenejším výrobcom kolobežiek na celom svete.

Značka Globber vznikla len pred štyrmi rokmi, no jej zakladatelia v segmente kolesových jazdných prostriedkov pôsobili už dlhé dve desaťročia. Globber sídli vo Francúzsku, dnes sa však už predáva v 65 krajinách po celom svete. Jednou z najväčších predností tejto značky je jej neúnavná práca na inováciách. V Globber veria, že nič nie je také dokonalé, aby to nemohlo byť ešte lepšie. Na konte tak majú už viacero vychytáviek, ktoré pôžitok z jazdy a univerzálne využitie kolobežiek ešte prehlbujú. S jedným zo svojich najodvážnejších modelov, skladacou kolobežkou 5-v-1 pre predškolákov, získali prestížne ocenenie Toy Award z Medzinárodného veľtrhu hračiek v Norimbergu 2016.

Niečo pre každého

Z bohatej ponuky Globber kolobežiek si vyberie naozaj každý. Globber Primo sú parádne trojkolesové kolobežky pre deti od 3 rokov. Disponujú unikátnymi ložiskami ABEC 5, ktoré sa pre svoj nízky valivý odpor využívajú aj v profesionálnom segmente. Dostupné sú v širokej palete sviežich farieb aj vzorov, pre dievčatá aj pre chlapcov. Mimoriadnej obľube sa tešia už spomínané 4- či 5-kombinácie. Možno ich prestavovať podľa veku a zdatnosti dieťaťa od prvého vozidla na tlačenie, cez stabilné odrážadlo, až po klasickú kolobežku. Rodič tak ušetrí kopec peňazí aj priestoru na niekoľko samostatných modelov.

Rad Flow myslí na potreby a vkus tínedžerov – má nosnosť 100 kg, špeciálnu protišmykovú úpravu a prepracovanú zadnú brzdu, ktorá je bezpečná aj pri dynamickej jazde na mokrých povrchoch. Čo nás dospelých ale poteší najviac, to je skutočnosť, že s kolobežkami Globber patríme „do partie“ tiež. Modely Globber One sú uspôsobené špeciálne pre dospelých jazdcov a vďaka svojej kompaktnosti sa bez problémov stanú každodennou súčasťou vášho života. V neposlednom rade Globber ponúka aj pestrofarebné bezpečnostné prilby z kvalitných ABS plastov, s ktorými si divokú jazdu na kolobežkách vy aj deti užijete celkom bez starostí.  

screen shot 2017-08-11 at 11.48.02 am

Pre malých aj veľkých, ale najlepšie pre všetkých spolu. Na prechádzky po meste, výlety do prírody či zábavnú cestu do škôlky, školy, zamestnania. Kolobežky sú skvelé pre každého a na každú príležitosť. Stačí si vybrať tú pravú a oprieť sa do kolies…

 

Bez názvu-1

>> Páči sa vám tento článok? Podeľte sa oň s priateľmi :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>