IMG-6668

Kreatívne hračky pod stromčekom

K detstvu a deťom hračky neodmysliteľne patria, pretože podporujú ich tvorivosť, predstavivosť, jemnú motoriku a myslenie. Vďaka hračkám sa učia komunikácii, budujú priateľstvá a nacvičujú si životné roly. Hračka je spôsobom, akým sa deti dokážu súčasne zabávať, ale aj vzdelávať. Vnímaví rodičia preto dôkladne rozmýšľajú nad tým, aké hračky svojim deťom na Vianoce zaobstarajú. Ak máte aj vy doma hromadu klasických hračiek, ktoré už vaše detičky akosi omrzeli, inšpirujte sa našim kreatívnym výberom zaujímavých hračiek, ktoré rozvíjajú tvorivosť, schopnosti detí a pod vianočným stromčekom určite zažiaria!

Prírodné kukuričné šúľky Playmais  

Aj malé detské pršteky dokážu z Playmais kukuričných šúľkov vytvárať neuveriteľné kúsky! Vyrobené sú z kukuričného škrobu, vody a potravinárskeho farbiva, preto sa pri hre o svoje detičky vôbec nemusíte obávať. Playmais je totiž 100% prírodná a bezpečná hračka, ktorá maximálne stimuluje detskú kreativitu.      playmais

Interaktívna kniha Piqipi, ktorá očarí

Gombíky, zipsy, šnúrky… ktorý drobec by odolal? Interaktívne knižky Piqipi poskytnú detičkám možnosť zahrať sa s rôznymi druhmi materiálov a pritom sa vzdelávať! Môžu skladať puzzle, hrať sa s písmenkami, číslami, geometrickými tvarmi, nakŕmiť šteniatko, či opičku a to všetko vďaka prepracovanej knižke „bez slov“, pri ktorej deti určite ticho nebudú.

_kniha

Aqua maľovanie – inovatívna technika
maľby pre deti

Jednou z najväčších záľub našich najmenších je kreslenie a maľovanie. Pomocou inovatívnej a exkluzívnej techniky maľby na pergamenové farby detičky veľmi rýchlo a naozaj jednoducho vytvoria nádherné, žiarivofarebné obrázky. Vďaka špeciálnej úprave šablón sa obrázky ľahučko kolorujú. Navyše si môžete vybrať z množstva nádherných motívov.

Prelievacia korytnačka na ťahanie –
domáci miláčik pre najmenších

Vziať si svoje obľúbené zvieratko na prechádzku, to je vždy zábavná skúsenosť. Stačí jemné potlačenie a potiahnutie za šnúrku a korytnačka sa hýbe ako skutočná! Jej prelievacia tekutina navyše zaujme každé očko! Hračky na ťahanie a tlačenie podporujú obratnosť, nabádajú k napodobňovacím a imaginárnym hrám, rozvíjajú fantáziu, vymýšľanie a rozprávanie príbehov, hranie rolí a detskú kreativitu. Stačí si už len vybrať – bude to korytnačka, psík, žirafa, alebo iné obľúbené zvieratko?

korytnacka

Zoznámte sa s novou kamarátkou
magnetickou Lilli

Svetrík, či šaty? Svoju novú kamarátku Lilli môžete vyobliekať podľa svojho vkusu či nálady. Ak sa vám zapáči, môžete zostaviť aj celkom bláznivé kombinácie. Vďaka podkladovým obrázkom môžete s Lilli navyše vyvárať v kuchynke, alebo sa vydať do záhrady na prechádzku so psíkom. To všetko v praktickom balení vhodnom na cestovanie, tak ako mnohé iné magnetické hračky z našej ponuky.

magnet_lili

Zvieracie rodinky Sylvanian,
viac ako len hračka, ktorá pobaví

Hranice predstavivosti a kreativity sú pri hre s postavičkami Sylvanian Families neobmedzené. Ježkovia, zajkovia, psíkovia, či iné jemné, rozkošné postavičky a nádherné doplnky, rozvíjajú v deťoch sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Uloženie mláďatka veveričky do postieľky? Školské povinnosti zvieracích školáčikov? Nákup v potravinách, návšteva lekára, či spoločná večera, alebo výlet v kruhu zvieracej rodinky? To všetko a ešte ďaleko viac ponúkajú kreatívne sady Sylvaninan Families.

sylvanian

>> Páči sa vám tento článok? Podeľte sa oň s priateľmi :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>