Happy mother showing Christmas ball  to baby near Christmas tree

Tipy na vianočné darčeky pre bábätká

Najprirodzenejšou činnosťou pre dieťa je hra. Už v rannom veku rozvíja jeho poznávanie, umožňuje mu komunikovať a objavovať svet naokolo. Hračka je preto pre dieťa ideálnym darčekom a zároveň pomocníkom. Správna voľba hračky však nebýva jednoduchá. Chceme takú hračku, ktorá bude dieťa baviť, je pekná, kvalitná, ekologická, trvácna a vhodná pre aktuálny vek dieťaťa. Preto sme sa rozhodli pomôcť vám. Prinášame vám pár tipov na vianočné darčeky pre najmenšie detičky.  U nás si svojim výberom môžete byť istí!

Uspávacia veľryba – nebojácny kamarát

Jedinečná uspávacia veľryba presvedčí vašich najmenších, že noc nie je „bubák“! Veľryba tlmene svieti, po stlačení chvostíka vydáva rôzne zvuky, ktoré evokujú šum mora. Na hračke môžete nastaviť časovač, alebo zvoliť len svetelný, či iba zvukový mód. Na dotyk je príjemne hebučká a všetky jej ovládacie prvky sú bezpečne zapracované tak, aby veľryba bola vhodná pre tie najmenšie bábätká.

Zrkadielko Looky pre rozvoj motoriky

Nič neprebúdza zvedavosť a záujem batoľaťa tak, ako pohľad na seba samého v zrkadle. Táto originálna hračka sa navyše pohybuje na kolieskach, preto je pripravená byť vždy presne tam, kde je treba. V deťoch stimuluje túžbu zdokonaľovať svoje vlastné motorické schopnosti

looky_zrkadielko

Zábavná hrazdička s podložkou

Zábavná hrazdička vytvorí pre vášho maličkého útulné magické miesto, perfektné pre prvé vzrušujúce hry i na snívanie. Tučná mäkká prešívaná vankušikovitá poduška je navyše veľmi pohodlná, doplnená o krásne farebné hračky, ktoré sa dajú chytať, stláčať, otáčať a v jednom okamihu sa jednoducho rozostaví kdekoľvek.

hrazdicka

Nočné svetlo Dúhová galaxia postráži
spánok vašich detí

Výborná hračka rozvíjajúca detskú fantáziu, ktorá sa zapája priamo do zástrčky, preto nepotrebujete žiadne baterky! Nočný projektor má vybudovaný senzor, vďaka ktorému svieti iba v úplnej tme, takže v prípade, že by ste ho zabudli vypojiť, vypne sa sám. Vďaka svetielku môžete detičkám premietať šesť obrázkov s motívom krásneho farebného vesmíru.

nocna_galaxia

Dodos Zajko – ideálny maznáčik do postieľky

Maznáčik v sebe ukrýva množstvo zaujímavých detailov pre malé zvedavé rúčky, očká či ušká. Hračka stimuluje zmyslové vnemy a hebkou textúrou spríjemňuje bábätkám zaspávanie.  Každé pohladenie s ním upokojí a vyčarí úsmev na detskej tváričke.

mojkacik_zajko

Roztomilé Moulin Roty papučky na detské nožičky

Mäkkučké textílie a dômyselný strih so zvýšeným lemom zaistia bábätku maximálny komfort. Vďaka originálnemu dizajnu ich zasa možno ľahko zladiť s akýmkoľvek oblečením. Papučky francúzskej značky Moulin Roty predstavujú výborný tip na darček pre novorodenca, či nastávajúcu mamičku. Určite veľmi potešia!

papucky_moulin_roty

>> Páči sa vám tento článok? Podeľte sa oň s priateľmi :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>