shutterstock_496101394-690x400-c

Zmysluplný darček pre staršie deti

Čím sú naše deti staršie, tým je náročnejšie zaujať ich pozornosť. Tobôž vo veku dospievania, kedy majú deti svoj svet a všetko im pripadá ako obrovská „nuda“! Stále sú to však deti a hračky sú ich vernými pomocníkmi vo vývoji aj v staršom veku. Skúste sa preto vcítiť do detského sveta svojich ratolestí, vidieť svet ich očami a nápady na darčeky pre vašich „pubertiakov“ k vám prídu okamžite. Veríme, že vám v rozhodovaní pomôže aj pár našich tipov na vianočné darčeky pre školákov a staršie deti.

Teifoc – prírodné a kreatívne

V pohodlí domova sa vďaka prírodnej stavebnici Teifoc môžete zahrať na šikovných architektov a vyskúšať si reálnu prácu dospelých majstrov v miniatúre. Maltu, murársku lyžicu a skutočné pálené tehly – to všetko nájdete v balení. Tehličky sa dajú dokonca opäť použiť! Stačí len jednoducho ponoriť do vody, dieliky opatrne a oddeliť a môžete stavať opäť. Stavebnica je vhodná pre malých aj veľkých staviteľov, ktorí chcú rozvíjať svoju kreativitu, jemnú motoriku rúk, logické a priestorové myslenie.

 

Zábava s guličkami, ktoré letia opreteky!

Vybudujte vďaka našim guľôčkovým dráham pre deti aj dospelých dômyselné dráhy, ktoré nie len pobavia, ale aj naučia. Rozvíjajú priestorové myslenie a logiku staviteľov. Hudobné guľôčkové dráhy sú navyše ideálnym nástrojom na komponovanie pre deti so záujmom o hudbu a dynamickú prácu s tónmi.

 

Inteligentná plastelína je skrátka… inteligentná!

S touto perfektnou inovatívnou hračkou zažijete hromadu zábavy. Určená je pre deti vo všetkých vekových kategóriách (a áno, aj pre tie dávno dospelé.) Nevysuší sa, nedráždi, nesmrdí a nelepí sa. Reaguje na teplo vašich dlaní a ponúka dychberúce efekty, o akých obyčajná plastelína môže len snívať. Plastelína je dodávaná v štýlovej plechovej krabičke, ktorá ju vždy udrží v bezchybnej kondícii. Dostupná v rôznych prevedeniach.

plastelina

 

Kreatívne sady „vyrob si“

Tvorenie je radosť v každom veku a my máme čosi pre každého! Fantastické sady od výmyslu sveta, vďaka ktorým si vytvoríte fantastické dekoračné predmety, ale aj funkčné módne doplnky. Korálky, náramky, voňavky, ale aj chutné čokoládové cukríky či marshmallow. Už len vybrať tú správnu sadu, ktorá sa stane nezabudnuteľným darčekom.

xvyrob-si-naramok-shamballa.jpg.pagespeed.ic

 

Experimenty a archeologické sety pre bádateľov

Ak máte aj vy doma šikovných bádateľov, ktorých ohromne zaujíma okolitý svet, sme presvedčení, že experimenty a archeologické sety ich dostanú! Navyše svoje deti hravou formou presvedčíte, že chémia či geológia sú vlastne celkom zábavné. Vykop a objav prehistorického dinosaura, nechaj vybuchnúť sopku, alebo objav silu magnetov. To všetko a ešte oveľa viac!

chemia-75-experimentov archeologicky-set-doba-ladova-mamutfas

 

Spoločenské hry, puzzle a pexeso

Čas strávený v kruhu rodiny pri spoločenských hrách je na nezaplatenie. Sú výbornou príležitosťou naučiť sa aktívne čeliť výzvam, radovať sa so spoluhráčmi a vedieť občas prijať aj neúspech. Pri hlavolamoch si deti navyše potrápia hlavičky a hľadaním vhodného riešenia sú vedené k samostatnosti. Vyberte si z našej ponuky spoločenské hry, puzzle či pexeso, pri ktorých sa zabavíte, ale aj mnoho nového naučíte. Vaše deti spolu s vami. :)

IMG_4527

 

Jednoduché a zábavné magnetické stavebnice

Magnetické stavebnice sú považované za najkrajšie stavebnice všetkých čias. Obsahujú pestrofarebné kúsky, magnetické guľôčky aj paličky, z ktorých možno zložiť úžasné magnetické 3D aj 2D štruktúry, ale aj šikovné pretekárske vozidlá. Hra pobaví malých aj veľkých, navyše rozvíja predstavivosť a kreativitu a stimuluje súčasne ľavú aj pravú hemisféru.

IMG_5831 fdf

 

Santoro doplnky – ten najkrajší darček
pre všetky slečny

Doplnky s ilustráciou nevšedných malých dievčatiek, ktoré si podmanili srdcia mnohých žien a slečien, pod vianočným stromčekom určite nesmú chýbať. Kvalitne spracované taštičky, peňaženky, puzdra, zápisníky a mnoho mnoho iného na vás čaká nie len v našom internetovom obchode, ale hlavne v predajniach Vnímavých hračiekToyeto v bratislavskom Aupark Shopping Center. Práve tu nájdete najširšiu ponuku  Santoro na Slovensku, z ktorej kúsky jednoducho musíte mať!

_DSC6133

>> Páči sa vám tento článok? Podeľte sa oň s priateľmi :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>