Niečo o nás :)

Sme nadšenci, ktorých životnou náplňou je prinášať do detského sveta kvalitné, kreatívne a originálne hračky. Radi by sme ho robili ešte zábavnejším, bezpečnejším a inšpiratívnejším. O tom, ako nám to ide, sa môžete presvedčiť v kamenných prevádzkach Vnímavé hračky v Bratislave, v Nitre, vo Voderadoch, v Trnave a v internetovom obchode www.vnimavehracky.sk. Neplávame s prúdom, vždy nás teší, keď môžeme predstaviť niečo nové a nevšedné. Produkty v našej ponuke dôsledne vyberáme podľa tých najprísnejších kritérií. Na srdci nám leží zodpovedný prístup k životnému prostrediu, ale tiež férovosť v medziľudských vzťahoch. A rovnako ústretovo a korektne ako k našim cteným zákazníkom, pristupujeme aj k členom neustále sa rozrastajúcej rodiny našich zamestnancov.
Láka Vás predstava, že by ste sa na tom všetkom podieľali s nami? Už sa Vás nevieme dočkať :-)

Koho hľadáme?

Čarodejný asistent / asistentka predaja (na TPP aj brigádne) do predajne v Auparku a v Cubicone, Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kúzlo, ktorým sa menia anonymné hračky z políc hračkárstiev na milovaných hrdinov detských izieb patrí medzi deťmi k tým najobľúbenejším. Ak si na takéto čarovanie trúfate, ste u nás srdečne vítaní!

Vašou úlohou bude obsluha kúzelnej pokladnice, asistencia a pomoc malým aj veľkým návštevníkom našej ríše a starostlivé udržiavanie jej bezchybného vzhľadu.

Zamestnanecké výhody, benefity

- Práca v príjemnom prostredí
- Stravné lístky nad rámec zákona
- Možnosť účasti na školeniach
- Priestor pre Vaše nápady

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy a informácie o sebe prosím zašlite na praca@vnimavehracky.sk, do predmetu mailu uveďte, o akú pozíciu a typ pracovného pomeru máte záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2017

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Bolo by skvelé, ak by ochota, ústretovosť, spoľahlivosť, zodpovednosť a komunikatívnosť patrili medzi Vaše prirodzené vlastnosti. Akékoľvek predchádzajúce skúsenosti s podobnou prácou sú, samozrejme, vítané (ale nie nevyhnutné). A určite nepohrdneme ani tým, ak ste schopní čarovať aj v nejakom cudzom jazyku!