O nás

VNÍMAVÉ HRAČKY je koncept predajní prinášajúci kvalitné a zmysluplné hračky na slovenský trh. Už od samotného vzniku sa snažíme prinášať Vám to najlepšie, čo možno vo svete hračiek nájsť. Na Slovensko sme priniesli množstvo kvalitných značiek a noviniek, ktoré sa stali vyhľadávanými a obľúbenými, a už teraz sa tešíme na ďalšie.

Keďže vieme, že Váš čas je vzácny, pri výbere vhodnej hračky Vám radi pomôžeme a individuálne poradíme.

 

Dôraz na správny vývoj dieťaťa

Výberové hračky, ktoré bavia Vaše deti, vnímajú ich potreby, pocity a emócie, svojim zameraním prispievajú k správnemu vývinu dieťaťa a rozvoju jeho všestranných schopností. Každá hračka z nášho sortimentu má význam v určitej fáze vývoja dieťaťa - podpora hrubej i jemnej motoriky, sústredenosť, koordinácia, cibrenie zmyslov a pamäti.

 

Hračky vyberané odborníkmi

V ponuke vždy nájdete hračky pre bábätká a najmenších, hudobné hračky, hračky zamerané na prírodu a jej pozorovanie, edukačné, vedecké, podnecujúce fantáziu, kreativitu, estetické cítenie, rozvoj sociálnych zručností, pozornosti, ale i mnoho hračiek a doplnkov pre potešenie, zábavu, i pre dospelých. Ponúkame certifikované, najmä európske hračky konzultované s odborníkmi a detskými špecialistami.

 

Ohľad na životné prostredie

Vysoký dôraz kladieme na kvalitu, trvácnosť a nezávadnosť materiálov, z ktorých sú hračky vyrobené. Plastové hračky u nás nájdete bez ftalátov, ekologické aj antibakteriálne. Sme hrdí na širokú ponuku kvalitných hračiek a hier z dreva. Podporujeme aj slovenských výrobcov - ich výrobky nájdete v našich kamenných predajniach. Súčasťou filozofie obchodu Vnímavé hračky je chápanie nášho životného prostredia ako celku, a preto sa snažíme pracovať tak, aby sme ho zaťažovali čo najmenej.